aktualnie: OTWARTE do 20:00

Wierzymy, że piękny wygląd włosów jest wizytówką i dopełnieniem stylizacji każdego z nas. Z takiego przekonania i pasji powstał w 2012 roku salon fryzjerski For Hair. W tym miejscu oddasz się w ręce wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy zadbają o Twoje dobre samopoczucie i piękny wygląd nie tylko włosów, ale również paznokci. Praktyczna wiedza zawodowców zdobywana na szkoleniach i kursach, również zagranicznych, dała efekt w postaci zdobycia odznaki Jakość – Zaufanie – Renoma dla Super Marki. Nasz salon należy także do prestiżowej grupy Salon Expert marki L’Oreal.

Szeroka wiedza na temat fryzjerstwa dała nam możliwość opracowania autorskiej metody strzyżenia EASY SHAPE. Dzięki niej klient nawet po wyjściu z salonu może z łatwością zagwarantować idealny wygląd fryzury przy stylizowaniu w domu. Ogromną uwagę przykładamy do jakości wykonywanych zabiegów i stopnia regeneracji włosów. Dlatego właśnie możemy pochwalić się zastosowaniem nowoczesnej terapii sauną ultradźwiękową LIFE BOOSTER, która zagwarantuje Tobie i Twoim włosom chwile relaksu i pielęgnacji. Do codziennego dbania o włosy oferujemy naszym klientom ekskluzywne marki takie jak: Moroccanoil, Kevin Murphy, Saryna Key czy Saishin. Koloryzacje metodami takimi jak: Diacolor, Luo Color czy Inoa to bardzo delikatne zabiegi, które odpowiadają na indywidualne potrzeby każdej z naszych klientek.

Mieszkańców Warszawy zapraszamy od godziny 8 do 20, sześć dni w tygodniu pod adres Pl. Zawiszy 1. Traficie Państwo do nas z łatwością również komunikacją miejską. Najbliżej położony przystanek to Warszawa Ochota i Plac Zawiszy.
Serdecznie zapraszamy do naszego specjalistycznego salonu.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Salon fryzjerski For Hair

plac Zawiszy 1
02-025 Warszawa
W Hotelu Radisson Blu Sobieski

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 20:00
Wt
08:00 - 20:00
Śr
08:00 - 20:00
Czw
08:00 - 20:00
Pt
08:00 - 20:00
Sb
08:00 - 20:00
Nd ZAMKNIĘTE